OSOBITÉ ILUSTRACE NA MÍRU

Vytvořím pro Vás komerční vektorové ilustrace, které můžete použít pro marketingové účely nebo například do mobilní aplikace, a které budou jen Vaše a na míru. 

Už se nebudete muset trápit hledáním ve fotobankách nebo zdlouhavému a nepřesnému generování skrze AI programy, kdy výsledek neodpovídá Vaší představě.

 

PROČ SI VYBRAT VEKTOROVÉ ILUSTRACE?

Neomezená škálovatelnost: Vektorové ilustrace můžete použít v jakékoliv velikosti potřebujete aniž byste ztratili kvalitu. Ilustrace bude ostrá ve všech velikostech, protože není tvořena pixely, ale je matematicky propočítávána.

Kvalitní online i v tisku: Vektorové ilustrace budou vypadat krásně ať už půjdou do tisku nebo na obrazovky. Proto je to ideální formát pro marketingové a brandové ilustrace

Variabilita: Ilustrace ve vektorových formátech můžete snadno přebarvit nebo je rozhýbat a vytvořit z nich atraktivní animaci.

Menší velikost souborů: Vektorové ilustrace mívají menší velikost souborů než rastrové ilustrace. Budou se rychleji načítat na všech zařízeních a méně zatěžovat servery.

Profesionální vzhled: Ilustrace ve vektorech vypadají krásně čistě, ostře a profesionálně.

 

POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT ATRAKTIVNÍ ILUSTRACE I PRO VAŠÍ ZNAČKU.

 

MÁM ZÁJEM O ILUSTRACE

 

JAK TVORBA ILUSTRACÍ PROBÍHÁ?

Každou zakázku začínám skicováním. Vždy ode mně dostanete prvně hrubý náhled na to, jak by mohla finální ilustrace vypadat. Tímto způsobem je jednodušší sjednotit si představu a provádět potřebné úpravy. Až po schválení skic se pouštím do čistých vektorových ilustrací.

 

Potřebujete ilustraci v několika barevných variacích? Nebo třeba připravit pro animátora? Není to problém.

KOLIK STOJÍ VEKTOROVÉ ILUSTRACE?

Cena za vektorovou ilustraci se liší dle náročnosti, dle variací, úprav a podobně. Proto je potřeba mi nejprve poslat zadání, podle kterého Vám projekt nacením. 

Neváhejte se mi proto ozvat. Nacenění je nezávazné.