Milá slova od klientů

Spolupráce s Teou je skvělá. Vytvořila pro mě úžasnou vizuální identitu a celý proces probíhal rychle a hladce. Její přístup k práci je efektivní, což jsem velmi ocenil. Přesně trefila mou osobnost a výsledek je přesně takový, jaký jsem chtěl. Teu můžu všem vřele doporučit.

Christoph Kassas
Osobní kouč cyklistiky

S Teou spolupracujeme dlouhodobě a vše probíhá k plné spokojenosti. Komunikace bezproblémová, výstupy velmi kvalitní a termíny dodržuje precizně. Doporučujeme všem.

Petr Novák
Jíme Zdravě

Tea vytvořila pro moji značku Timtom Haf vizuální identitu, ilustrovanou postavičku pejska dobrodruha, ilustrovanou mapu na zeď a několik dalších materiálů.

Její přístup je fantastický! Tea si před tvorbou loga a barevné palety vypracovala podle zadání brand persony (to fakt není standard) a zmapovala si konkurenci (ditto). Její prezentace byla velice profesionální a srovnatelná s prací velkých agentur.

Výsledek je vynikající, vše, co Tea navrhla používáme a dále rozvíjíme a máme skvělou zpětnou vazbu.

Děkuji a doporučuji všem!

Lucia Mackovičková
zakladatelka Timtom Haf

S Teou jsem v roce 2022 navázala spolupráci ohledně tvorby brand identity pro projekt Halíře dělají talíře.   

Příjemně mě překvapil rozsah vstupního formuláře. Tea se snaží opravdu pochopit vaší myšlenku a cíle. Vypracování vstupního dotazníku mi trvalo několik dní a vřele doporučuji všem. Sami si ujasníte, co opravdu chcete a kam směřujete. 👍

Samotná práce ze strany Tey trvala cca 2-3 týdny, během kterých tvořila moodboardy a základní strategii značky. Poté proběhl proces schvalování a ladění. Vše je diskutováno a zapracováno dle vašich přání, dokud nejste spokojeni.

Výstup práce jsem dostala v Canvě, jak jsem si sama přála 😊

Nejvíce se cením úrovně komunikace, přátelského přístupu a hlavně opravdu kvalitní práce! Práci Tey Vetyškové ráda doporučuji dál.

Jitka Nagelová
zakladatelka projektu Halíře Dělají Talíře

Skvělá spolupráce při tvorbě nové identity mé osobní značky. Oceňuji přátelský přístup, profesionální komunikaci a vysoce kvalitní grafickou práci. Děkuji a doporučuji!

Vít Aora
autor knihy Detox Hlavy

Na Teu Vetyškovou jsem se obrátila s žádostí o vytvoření loga a vizuální identity pro můj web PROSPERUJÍCÍ TRADER. Její přístup byl velmi profesionální, pracovala rychle.
Po celou dobu byla vždy neobyčejně ochotná, vstřícná, trpělivá a milá. Téměř obratem odpovídala na mé e-maily.

Velmi detailní vstupní formulář na mě udělal dobrý dojem. Vyplňovala jsem ho několik hodin a Tea šla jeho prostřednictvím opravdu do hloubky. Díky tomu se jí podařilo vytvořit logo i vizuální identitu, které naprosto přesně vyhovuje mým potřebám a požadavkům.
A to vše hned na první pokus :) 

Na spolupráci s Teou si nejvíce cením vřelé komunikace, ochoty, rychlosti a profesionality.
S výsledkem jsem velmi spokojená. Teu Vetyškovou vřele doporučuji.

Michaela Vránová
Prosperující Trader