OBALOVÝ DESIGN

 

Skvělý a kvalitní produkt potřebuje i krásný obal. Jedinečný a poutavý ilustrovaný design přiláká oko nejednoho zákazníka.
Získejte konkureční výhodu a udělejte skvělý první dojem i vy. 

 

Vymyslím pro vás ilustrace, které budou ladit k vaší značce, a které budou zářit z regálů.
Váš produkt už nebude zanikat mezi výrobky konkurence. 

 

PROČ INVESTOVAT DO ILUSTROVANÉHO OBALU?

Vizuální impakt: Ilustrované balení okamžitě zaujme a zákazník si ho snadněji všimne a zapamatuje.

Zapamatovatelnost: Unikátní a nápadité ilustrace utknou v paměti a zákazník je poté sám opětovně vyhledává.

Zvýšení vnímané hodnoty: Dobře navržené ilustrované balení může navodit pocit kvality a hodnoty, dokonce předtím, než zákazník produkt zažije. To může ospravedlnit vyšší cenu a umístit vaši značku jako žádoucí volbu.

Přitažlivost na sociálních sítích: Vizuálně atraktivní balení se častěji sdílí, a tím se zvětšuje povědomí o vaší značce.

Vyprávějí příběh značky: Ilustrace na vašem balení mohou vyprávět příběh o vaší značce. Ať už jde o znázornění řemeslného zpracování, hodnot značky nebo cesty produktu, vyprávění příběhu pomocí ilustrací přidává osobní prvek.

 

JAK PROBÍHÁ TVORBA ILUSTROVANÝCH OBALŮ?

Naše tvůrčí cesta začíná seznámením se s Vaší značkou a produktem. Probereme společně, čeho chceme dosáhnout, koho by měl obalový design oslovit a probere Vaši představu.

Jakmile máme jasno, začnu si dělat vlastní průzkum. Podívám se, jak vypadají produkty podobného typu u konkurence a sepíši si několik nápadů, jak se v našem designu odlišit.

Své nápady přenesu do hrubých skic, které Vám pošlu k feedbacku. Pokud se Vám vše bude líbit, překreslím skicu do čisté podoby, a poté dokončím celý design.

Tadá! Nový obal je připravený pro tisk.

CO OD VÁS BUDU POTŘEBOVAT?

Abychom společně mohli vytvořit skvělý a neokoukaný design, který zároveň splňuje veškeré legislativní požadavky, budu od Vás potřebovat následující.

1) Veškeré potřebné texty a údaje na obal. To znamená například složení, návod k použití, energetické hodnoty nebo třeba popis produktu.
A to ve všech jazycích, které budete chtít používat.

2) Rozměry obalu a nákres tvaru v PDF, nebo-li dielines.

3) Specifikace od Vámi vybrané tiskárny s požadavky na nastavení finálího tiskového souboru.

4) Manuál vizuální identity a logo v křivkách (pokud máte).